Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Małe Leźno – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Małe Leźno to idealna lokalizacja dla ludzi ceniących kontakt z naturą i aktywny wypoczynek. Bliskość jeziora i rozległych terenów zielonych czyni to miejsce prawdziwym rajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł146 400 m² 7,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sześć działek dających powierzchnię ponad czternastu hektarów w miejscowości Małe Leźno, dwie działki z linią brzegową jeziora, na działce trzy oczka wodne i tereny leśne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Niewierz

Niewierz(Małe Leźno + 20 km)

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działka na sprzedaż W super okolicy przy lesie. Machdom invest nieruchomości   Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brodnica

Brodnica(Małe Leźno + 20 km)

470 000 zł856 m² 549,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana za 470 000 pln z przepięknym widokiem na jezioro.Działka znajduje się w drugiej linii brzegowej, kilka minut piechotą do miejskiej plaży. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Lipowiec

Lipowiec(Małe Leźno + 16 km)

170 000 zł3 083 m² 55,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lipowiec, gmina Zbiczno. Działki przy lesie. Prezentujemy 2 bardzo ładne działki znajdujące się w Lipowcu. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się las oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Brodnica

Grażyny,Brodnica(Małe Leźno + 20 km)

185 000 zł784 m² 235,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Brodnica. Ul. Nowa. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dobra lokalizacja. Prezentujemy działkę o powierzchni 784 m2 znajdującą się w Brodnicy przy ul. Nowej. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gaj-Grzmięca(Małe Leźno + 18 km)

158 151 zł1 329 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Bartniczka(Małe Leźno + 8 km)

280 000 zł27 500 m² 10,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę rolną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy do 120 m2. Na działce znajdują się 3 stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Pod Foluszek

Zbiczno(Małe Leźno + 22 km)

185 000 zł1 864 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną dużą działkę budowlaną położoną blisko jeziora Czartek, popek i Łąki, sosno. Zbiczno powiat brodnicki woj. kujawsko-pomorskie. Miejsce szczególne nazywane potocznie Bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Brodnica

Brodnica(Małe Leźno + 20 km)

21 000 zł2 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki bezpośrednio przy Rzece Drwęca. Prezentujemy 2 działki znajdujące się w Karbowie w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeki Drwęca. Mniejsza ma powierzchnię 2000 m2, większa 3900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łąki Bratiańskie(Małe Leźno + 20 km)

380 000 zł30 863 m² 12,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren rolno - leśny o pow. ~3,1 ha k./ Nowego Miasta Lubawskiego - z Warunkami Zabudowy (WZ). - jest to 10 sąsiadujących działek ewid. częściowo ogrodzonych. Na 1 z działek (cz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Zastawie(Małe Leźno + 16 km)

125 000 zł4 011 m² 31,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zastawie. Gmina Zbiczno. Piękna działka z potencjałem. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Zastawie w gminie Zbiczno. Nieruchomość ma powierzchnię 4011m2, znajduje się na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij